Yazilim Öğrenmenin Tek Adresi...
Daha İyi Bir Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz...
Daha İyi Bir Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Kapsamlı Visual Basic Sitesi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» C İle Banka Otomasyonu Acill
Resimlere Göz Kırptırın Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 4:51 pm tarafından Ebubekir_Kara

» C++'la yapılmış basit ATM programı
Resimlere Göz Kırptırın Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 4:43 am tarafından 1221ibrahim

» Bir Oyunda Puan Sistemi Yapma
Resimlere Göz Kırptırın Icon_minitimePtsi Kas. 02, 2009 1:49 pm tarafından KonYalıCoder

» Ipconfig Komutu
Resimlere Göz Kırptırın Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 5:33 pm tarafından OguzhanUyanik

» Çalıştır Komutları
Resimlere Göz Kırptırın Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 5:33 pm tarafından OguzhanUyanik

» Domain Adresleri
Resimlere Göz Kırptırın Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 5:32 pm tarafından OguzhanUyanik

» Msconfig Nedir? Ayarları ve Özellikleri
Resimlere Göz Kırptırın Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 5:32 pm tarafından OguzhanUyanik

» Windows Vista & Türkçe Kurulumu Resimli anlatım!
Resimlere Göz Kırptırın Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 5:31 pm tarafından OguzhanUyanik

» Format atmak ve Türkçe windows xp kurulumu (resimli anlatım)
Resimlere Göz Kırptırın Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 5:31 pm tarafından OguzhanUyanik

» Windows Xp Hızlandırma
Resimlere Göz Kırptırın Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 5:30 pm tarafından OguzhanUyanik

En iyi yollayıcılar
OguzhanUyanik (472)
Resimlere Göz Kırptırın Vote_lcapResimlere Göz Kırptırın I_voting_barResimlere Göz Kırptırın Vote_rcap 
mehmet bozer (78)
Resimlere Göz Kırptırın Vote_lcapResimlere Göz Kırptırın I_voting_barResimlere Göz Kırptırın Vote_rcap 
asi_esra (4)
mysterious_el (4)
1221ibrahim (3)
igny (3)
tarkantr2000 (2)
myildiz.16 (2)
KAPORTACI (2)
tolgakesan (2)

Resimlere Göz Kırptırın

YazarMesaj
OguzhanUyanik
Mareşal
Mareşal
OguzhanUyanik

Yengeç Mesaj Sayısı : 472
İş/Hobiler : Bilgisyar-Yazılım
Lakap : Nediz

Resimlere Göz Kırptırın Empty
MesajKonu: Resimlere Göz Kırptırın   Resimlere Göz Kırptırın Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 1:56 pm

Selam arkadaşlar,

Bu dersimizde biraz Photoshop bilgisi olan bir kişinin resimlere göz kırptırma animasyonunu nasıl kolay bir şekilde yapabileceğini göstereceğim.

Resimlere Göz Kırptırın My.php?image=aniud6

İlk önce göz kırptırmak istediğimiz resmi alıyoruz.

Resimlere Göz Kırptırın 1_401

Resmimizi aldıktan sonra resmimizi çoğaltıyoruz bir resim orjinal olarak diğeride gözü kırpık şekilde olacaktır.

Resimlere Göz Kırptırın 3_285

Çoğaltığımız resim üzerinde oynama yapacağız yani gözünü kırpık bir şekilde ayarlıyacağız ben size Clone Stamp Toolu öneririm

ben bununla yaptım daha kolay yolunu bilen varsa o yolla yapsın ( dediğim gibi bu dersi yapmanız için biraz photoshop bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.)

Resimlere Göz Kırptırın 2_343

Clone Stamp Tool üst resimdeki araçtır.

Gördüğünüz gibi üst katmandaki resmi gözü kırpık hale getirdik biraz suratı kırpılmış gibi oldu ama olsun sizin daha iyisini yapacağınıza inanıyorum.

Resimlere Göz Kırptırın 4_233

Bittikten sonra

Resimlere Göz Kırptırın 5_191

Photoshop'ta işimiz kalmıyor bu işlemleri yaptıktan sonra ImageReady'e geçiyoruz geçmek için ctrl shift M tuşuna ya da Tools penceresi altndaki geçiş butonuna basabilirsiniz.

Resimlere Göz Kırptırın 6_144

İmageReady'e geçtikten sonra bir katman olarak geliyor animasyon penceresine orda katmanı çoğaltıyoruz

Resimlere Göz Kırptırın 7_107

İlk katmanda gözü kırpık olan resmimizi görünmez yapıyoruz

Resimlere Göz Kırptırın 8_84

2. katmana hiç karışmıyoruz 2. katmanda gözü kırpık olan gözükmeli ki animasyondan oda nasibini alsın Resimlere Göz Kırptırın Emoticon-0100-smile

Son olarak zaman ve kayıt işlerini yapıyoruz.

Resimlere Göz Kırptırın 9_68

Allah kolaylıklar versin.
https://yazilimnet.yetkin-forum.com

Resimlere Göz Kırptırın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Resimlere Kış Efekti Vermek